In de focus

Studeren in het buitenland

Elien Prophète studeerde Latijn-moderne talen aan onze school. Daarna koos ze voor de opleiding Toegepaste Taalkunde (Nederlands, Engels en Duits) in Antwerpen. In haar master kreeg ze de kans om stage te lopen in Thailand en les te geven aan toekomstige leraren Engels. Een blik achter de feiten.

link interview Elien

Alle nieuws uit het vijfde jaar

Bezoek van Erasmus+

Bezoek van Erasmus+ In de week van maandag 25 november tem vrijdag 29 november komen leerkrachten en leerlingen van Tours (Frankrijk) en Rome (Italië) naar onze school voor een uitwisseling in het kader van het Erasmus+project Mind D...

Bezoek van school uit Nijvel

Bezoek van school uit Nijvel Op 13 en 14 mei krijgen we bezoek van een school uit Nijvel. Onze leerlingen van 5HUM zullen die leerlingen ontvangen en begeleiden op o.a. de Crystal Ship-route in Oostende en een bezoek aan de Beachclub...

Erasmus+ Duitsland

Erasmus+ Duitsland Van 5 tot en met 11 mei gaat een delegatie van de klas 5EMT LMT ECW samen met 2 leerkrachten naar Coburg, Duitsland in het kader van het Erasmus+ project ‘Unity in Diversity, making a home for each...

De kracht van de leesplek

De kracht van de leesplek “That’s the thing about books. They let you travel without moving your feet.” (Jhumpa Lahiri).Leerlingen lezen niet meer? Daar maakt onze school werk van. Met enkele projecten, probeert ze leerlingen meer in...

Schooluitstappen

Schooluitstappen Van 1 tot en met 3 april bezoeken onze 7des Amsterdam.Van 2 tot en met 5 april gaan de 5des naar Berlijn en de zesdes naar Parijs.

Erasmus+

Erasmus+ Vanaf 11 maart verblijven 12 leerlingen en 3 leerkrachten voor een week in Zweden in het kader van de Erasmusuitwisseling rond genderongelijkheid en discriminatie.

Uitwisseling Nivelles op 25 en 26 februari

Uitwisseling Nivelles op 25 en 26 februari 5HUM ging op uitwisseling naar het Institut de l’Enfant Jésus in Nivelles rond het thema: sport is een kunst en kunst is een sport, een project over de grenzen.

OOg voor Lekkers

OOg voor Lekkers Leerlingen kunnen dit jaar een fruit- én groentenabonnement nemen via de actie OOg voor Lekkers (het vroegere Tutti Frutti). Je kan alle informatie daarrond nalezen in deze brief.