In de focus

Studeren in het buitenland

Elien Prophète studeerde Latijn-moderne talen aan onze school. Daarna koos ze voor de opleiding Toegepaste Taalkunde (Nederlands, Engels en Duits) in Antwerpen. In haar master kreeg ze de kans om stage te lopen in Thailand en les te geven aan toekomstige leraren Engels. Een blik achter de feiten.

link interview Elien

Alle nieuws uit het eerste jaar

Introductieavond ouders 1ste graad

Introductieavond ouders 1ste graad We nodigen alle ouders van leerlingen in de eerste graad uit op onze introductieavond op maandag 10 september. We maken jullie graag wegwijs in onze school en ons ICT-verhaal. Alle...

Brieven boekenpakket 1stejaars

Brieven boekenpakket 1stejaars Bij het boekenpakket van de eerstejaars zaten heel wat brieven. Die werden ook aan alle ouders en leerlingen per mail verstuurd en ze zijn ook hier opnieuw na te lezen. - Uitleg brieven...

OOg voor Lekkers

OOg voor Lekkers Leerlingen kunnen dit jaar een fruit- én groentenabonnement nemen via de actie OOg voor Lekkers (het vroegere Tutti Frutti). Je kan alle informatie daarrond nalezen in deze brief.

Dag van de geschiedenis 27/02/2018

Dag van de geschiedenis Sinds 2014 wordt de Eerste Wereldoorlog op verschillende manieren herdacht. Het Lichtfront, het Woordfront, het Kraterfront, de extra aandacht voor de Last Post … En wekelijks krijgen we wel iets te horen over...

Tutti Frutti

Tutti Frutti Leerlingen kunnen zoals elk jaar een fruitabonnement nemen via Tutti Frutti. Je kan alle informatie daarrond nalezen in deze brief.

Brieven boekenpakket

Brieven boekenpakket Bij het boekenpakket van de eerstejaars zaten heel wat brieven. Die werden ook aan alle ouders en leerlingen per mail verstuurd en ze zijn ook hier opnieuw na te lezen. - Introductieavond - Leesvoer - Tweedaagse -...

Zwemmen of turnen

Zwemmen of turnen In dit document vind je de kalender voor de zwem- en turnlessen voor het schooljaar 2017-2018. Hier staan de afspraken voor de lessen LO.

Introductieavond eerste graad

Introductieavond eerste graad Op maandag 11 september nodigen we alle ouders met leerlingen in het eerste en/of tweede jaar uit voor onze jaarlijkse introductieavond. Naast algemene info (aanbod, klassamenstellingen, activiteiten,...

Oudercontact

Oudercontact Op donderdag 29 juni 2017 is er oudercontact van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 15.30 uur tot 18.30 uur.