In de focus

Studeren in het buitenland

Elien Prophète studeerde Latijn-moderne talen aan onze school. Daarna koos ze voor de opleiding Toegepaste Taalkunde (Nederlands, Engels en Duits) in Antwerpen. In haar master kreeg ze de kans om stage te lopen in Thailand en les te geven aan toekomstige leraren Engels. Een blik achter de feiten.

link interview Elien

Alle nieuws uit het derde jaar

Spel Mediawijsheid voor derdes

Spel Mediawijsheid voor derdes Op 7, 8 e n 9 mei spelen onze derdes een spel rond mediawijsheid. Leerkrachten werkten een escaperoom op maat uit om de derdes bewust te maken van veilige paswoorden, portretrecht op sociale media,...

Financiële geletterdheid

Financiële geletterdheid Nog voor de nieuwe leerplannen van start gaan, is onze school al bezig met projecten financiële geletterdheid. Op 29 november werken alle derdejaars aso, bso en tso rond sparen en beleggen. Via een...

OOg voor Lekkers

OOg voor Lekkers Leerlingen kunnen dit jaar een fruit- én groentenabonnement nemen via de actie OOg voor Lekkers (het vroegere Tutti Frutti). Je kan alle informatie daarrond nalezen in deze brief.

Gekraakt door eigen naakt

Gekraakt door eigen naakt Twee jonge acteurs en leeftijdsgenoten komen op woensdag 14 maart een toneelstuk over sexting opvoeren. Voor en na de voorstelling bespreken de leerlingen de problematiek met een leerkracht. Het stuk kadert...

Auteurslezing

Auteurslezing De derdejaars hoorden op 22 februari in de Openbare Bibliotheek van Blankenberge een vurig pleidooi van jeugdauteur Jonas Boets waarom boeken lezen nièt voor losers is. Klopt. Bij lezen zijn er alleen maar...

Dag van de geschiedenis 27/02/2018

Dag van de geschiedenis Sinds 2014 wordt de Eerste Wereldoorlog op verschillende manieren herdacht. Het Lichtfront, het Woordfront, het Kraterfront, de extra aandacht voor de Last Post … En wekelijks krijgen we wel iets te horen over...

3 humane wetenschappen bezoekt expo Magritte en de Zee

3 humane wetenshappen bezoekt expo Magritte en de Zee Op 15 augustus 2017 was het precies 50 jaar geleden dat de Belgische surrealistische kunstenaar René Magritte overleed. Naar aanleiding van deze gebeurtenis en in het kader van het...

Groepsdagen 3de jaar

Groepsdagen 3de jaar Net voor de herfstvakantie staat voor het 3de jaar een groepsdag op het programma. Het is de bedoeling dat de leerlingen op een ludieke manier elkaar beter leren kennen. De titularis blijft de hele dag bij de klas...

Chinees bezoek

Chinees bezoek Vorige week kwam de Chinese delegatie uit Peking bij ons op bezoek. Fien Corneillie (4ECO), Rebecca De Meester (5WW), Ambretta De Meulenaere (4LAT), Ella Monteyne (4WET) Thibault Struyve (4HUM), Julie Deneire (4WET) en...